Reklamace licenčního čísla

O postupu vyřízení Vás budeme informovat. Věříme, že vše bude vyřešeno k vaší spokojenosti a to podle zákona § 19 odst. 3 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele.

Formulář slouží pro reklamaci klíče (při aktivaci hry). Pokud vám hra píše chybu (chyba při spuštění hry, nejde spustit hra atd.) -> napište na podporu info@tbgames.cz, kde vás poté nasměřují dále.

Pokud se jedná o chybu licence a po vložení licence se objeví chyba a aktivace hry se nezdaří tak vyplňte formulář níže. Jinak nám napište na info@tbgames.cz

Jak reklamaci vyřizujeme a reklamační formulář níže

  • O době vyřízení reklamace Vás budeme informovat. Nicméně jednáme hned a věříme, že do pár minut bude vše hotovo.
  • Je zapotřebí vyplnit veškerá informace, které po Vás formulář vyžaduje. Pokud nám bude něco chybět, tak se ozveme.
  • O přijetí reklamace jste informováni emailem. Pokud jste reklamaci odeslali, tak na email obratem dorazí potvrzení. Pokud nic neobdržíte, napište nám na reklamace@tbgames.cz nebo pokud je k dispozici chat dole vpravo.

Internetový obchod TBgames.cz následně započne reklamaci a zjisti skutečnosti k ověření klíče. Tedy klíč projde kontrolou ze strany vydavatele, dodavatele i samotného obchodu. V takové fázi se zjišťuje, jestli uživatel kód aktivoval a kde je kód aktivní (stát, účet, email) po doručení nebo proč je kód chybný (chybí číslo, písmeno cokoliv v čísle) a zároveň jestli hru neaktivoval na jiném účtu. V případě, že tomu tak bude a obchod pošle důkazy o tom, že klíč aktivoval na jiném účtu, tak má právo požadovat finanční náhradu za zbytečné prošetřování.


Jakou hru chcete reklamovat? Napište její jméno.
Zadejte prosím číslo objednávky, je to číslo v emailu za značkou #
Email pod kterým jste u nás nakoupili
Kdy jste hru zakoupili?
Zkontrolujte si ještě prosím znovu platformu, kde hru aktivujete. Podívejte se na produktovou část hry v našem obchodě. Vedle hlavní fotografie je platforma, kde máte hru aktivovat i návod k tomu! Pokud ani na této platformě nejde hra aktivovat, tak pokračujte dále.
Kód může být podrobně přezkoumán jestli nebyl z Vaší strany aktivován. Pokud zjístíme, že ano, tak Vám bude zablokován přístup k dalším nákupům. S odesláním formuláře s těmito kroky souhlasíte. Licenční číslo pak můžeme prověřit ze strany jednotlivých platforem, které nám veškeré informace sdělí.

Nyní prosím nahrajte fotografie

Drop your file here or click here to upload
NÁVOD: nahoře v aplikaci STEAM klikněte na vaše jméno (je to hned vedle obálky) a dejte detaily účtu a následně klikněte na zobrazit licence a produkty aktivované klíčem. Dělejte fotku viz. Jak udělat požadované fotografie?
Drop your file here or click here to upload
NÁVOD: Tuto fotku pořiďte ve chvíli, když v Originu vložíte klíč a dáte “next” nebo “redeem”. Zobrazí se tabulka, kde je vaše hra, email. Dělejte fotku viz. Jak udělat požadované fotografie?
Drop your file here or click here to upload
Fotka, kterou Vám platforma píše poté, co klíč vložíte. Prosíme, dělejte fotku viz. Jak udělat požadované fotografie?
Drop your file here or click here to upload
Fotka knihovny her ve vašem účtu. Prosíme, dělejte fotku jako celou obrazovku viz. Jak udělat požadované fotografie? Většinou se jedna o záložky “Hry”, “Moje knihovna her”, “My Game Library”. – klikněte na knihovnu her a udělejte fotku viz. Jak udělat požadované fotografie?

Jak udělat požadované fotografie?

  • 1. Na klávesnici zmáčkněte tlačítko “print screen” nebo “prtscr”. Naleznete ho většinou nad tlačítkem “delete”.
  • 2. Následně otevřete malování: start -> příslušenství -> malování
  • 3. Dejte pravým tlačítkem myší a klikněte vložit
  • 4. Soubor uložte s příponou .jpg nebo .png
  • Prosíme dělejte fotografie jako snímek obrazovky podle tohoto návodu. Tak aby šel vidět čas i datum v dolním pravém rohu.