Reklamace licenčního čísla

Omlouváme se, že se něco nepovedlo. Určitě se budeme snažit reklamaci vyřešit, co nejrychleji to bude možné! Prosíme o vyplnění formuláře níže, ať na tom můžeme začít pracovat. Někdy je reklamace vyřízená do pár minut, někdy to bohužel trvá déle.

O přijetí reklamace jste informováni emailem. Pokud jste reklamaci odeslali, tak na email obratem dorazí potvrzení. Pokud nic neobdržíte, napište nám na reklamace@tbgames.cz.

Jakou hru chcete reklamovat? Napište její jméno.
Zadejte prosím číslo objednávky, je to číslo v emailu za značkou #
Email pod kterým jste u nás nakoupili
Kdy jste hru zakoupili?
Zkontrolujte si ještě prosím znovu platformu, kde hru aktivujete. Podívejte se na produktovou část hry v našem obchodě. Vedle hlavní fotografie je platforma, kde máte hru aktivovat i návod k tomu! Pokud ani na této platformě nejde hra aktivovat, tak pokračujte dále.
Kód může být podrobně přezkoumán jestli nebyl z Vaší strany aktivován. Pokud zjístíme, že ano, tak Vám bude zablokován přístup k dalším nákupům. S odesláním formuláře s těmito kroky souhlasíte. Licenční číslo pak můžeme prověřit ze strany jednotlivých platforem, které nám veškeré informace sdělí.
Fotografií můžete udělat klávesovou zkratkou: Pamatujte si klávesovou zkratku Win (vedle levého altu) + PrtScn (vedle scroll lock). Takový screenshot naleznete v obrázcích -> snímky obrazovky. Případně otevřete tento formulář v telefonu, udělejte fotky a nahrajte je.
Drop your file here or click here to upload
Fotku můžete udělat z telefonu, ale musí být viděna celá obrazovka.
Drop your file here or click here to upload
Kde tohle najdu? Nahoře v aplikaci STEAM klikněte na vaše jméno (je to hned vedle obálky) a dejte detaily účtu a následně klikněte na zobrazit licence a produkty aktivované klíčem. Fotku můžete udělat z telefonu, ale musí být viděna celá obrazovka.
Drop your file here or click here to upload
Fotku můžete udělat z telefonu, ale musí být viděna celá obrazovka.
Drop your file here or click here to upload
Fotku můžete udělat z telefonu, ale musí být viděna celá obrazovka.
Drop your file here or click here to upload
Většinou se jedna o záložky “Hry”, “Moje knihovna her”, “My Game Library”. Fotku můžete udělat z telefonu, ale musí být viděna celá obrazovka.

Tímto souhlasíte s vyplněným formulářem “tak jak je” a následně s údaji, které jsou uvedené. V případě, že se prokáže nepravdivost těchto údajů, tak zákazník bude nést plnou zodpovědnost za uvedení obchodu v omyl. Zároveň potvrzujete, že budete nadále spolupracovat s obchodem ohledně řešení problému a poskytnete obchodu veškerou součinnost, která je po vás vyžadovaná.
Ujišťujeme Vás, že vše je pouze pro vyřešení problému a zjištění aktivace klíče či případně, jestli je klíč správný. Fotografie k ničemu jinému nejsou. Proto je potřeba, aby byly dodány fotografie viz. výše, jako jsou hry v knihovně nebo postup aktivace licence.
Mockrát děkujeme za vyplněný formulář. Snad na nás nezanevřete. Opravdu se snažíme, aby bylo vše v pořádku, ale bohužel se někdy nezadaří, a to jak technicky, tak i lidsky při vkládání licenčních čísel do databáze pro odeslání. Za to se strašně omlouváme.