Rozcestník v návodu

Aktivační návod Microsoft Store

Většina uživatelů již je ve Windows přihlášená pod emailem. Prakticky tak budete dělat pouze krok 1 a 1.2. Rychlá aktivace. Pokud však registrovaní nejste, tak zamiřte zde.

1. Otevřete Microsoft Store

Klikněte na start a vyhledejte „Microsoft Store“, viz. obrázek výše a otevřete ho.

1.2. Aktivujte hru

V horním pravém rohu (pokud jste přihlášení), tak uvidíte tři tečky. Klikněte na ně a otevře se roletka, kde vyberete uplatnit kód.

Nebo nová verze obchodu

V horním pravém rohu klikněte na siluetu v kolečku a tam se objeví roletka s možností uplatnit kód. Zde uplatněte licenci z našeho emailu.


Aktivované hry najdete zde

Klikněte na moje knihovna a hra bude zde. Pokud potřebujete pomoct, tak napište na info@tbgames.cz nebo do chatu v dolním pravém rohu. Je potřeba si připravit číslo objednávky a rádi Vám pomůžeme.

NEBO nová verze obchodu

Klikněte na moje knihovna a hra bude zde. Pokud potřebujete pomoct, tak napište na info@tbgames.cz . Je potřeba si připravit číslo objednávky a rádi Vám pomůžeme.


Registrujte se, pokud účet u Microsoftu nemáte

1.2.1 Registrujte se

Registraci provedete kliknutím v horním pravém rohu na siluetu s „+“.

NEBO nová verze obchodu

Registraci provedete kliknutím v horním pravém rohu na siluetu a vyberete přihlášení a následně se otevře okno viz. dále 1.2.2.

1.2.2 Vytvořte účet

Klikněte na červeně vyznačené vytvořit účet

1.2.3 Vyplňte údaje

Vyplňte registrační údaje a přihlaste se. To je vše.

Chyby při instalaci v Microsoft Store

Chyba v Microsoft Store s tím, že chyba je na straně Microsoftu (hra nejde povětšinou stáhnout a nainstalovat)

Řešení najdete vpravo
  1. Nainstalovat aplikaci Xbox (otevřete Microsoft Store a vyhledejte „Xbox“ bez uvozovek) -> otevřete následně tuto aplikaci Xbox a založte profil pokud ho tam nemáte. Následně restartujte PC a zkuste stáhnout hru znovu.
  2. Aktualizovat Windows
  3. Restartujte následně PC a zkuste instalaci hry znovu
  4. Pokud ani to nepomůže, prosíme zkuste ještě otevřít start a napište wsreset.exe a spusťte to (má to takovou zelenou ikonku) a zkuste instalaci hry znovu
  5. Pokud ani tak nejde, tak prosíme, napište nám na info@tbgames.cz

Řešení je seřazeno podle toho, který fix vyřeší problém nejčastěji. Zkoušejte to postupně a vždy hru zkuste. Nemusíte použít veškeré fixy z tabulky. Většinou funguje právě ten z bodu 1.

Hra mi nejde spustit. Potřebuji pomoci. 🙁


  • Nebojte se nás. Pokud máte problém s instalací a spuštěním hry, tak nám napište na info@tbgames.cz (odpovíme většinou do 5 minut) a pokusíme se poradit. Na e-mail prosím pošlete DxDiag viz. zde
  • Pokud bude problém v důsledku slabého PC a došlo k aktivaci, tak doporučujeme GeForce NOW.