Jak uplatnit aktivační kód ve Microsoft Store?

Většina uživatelů již je ve Windows přihlášená pod emailem. Prakticky tak budete dělat pouze krok 1 a 1.2. Rychlá aktivace. Pokud bude problém, tak se neváhejte obrátit na chat podporu dole vpravo nebo email info@tbgames.cz. Připravte si prosím číslo vaší objednávky, abychom vám mohli pomoci.

1. Otevřete Microsoft Store

Klikněte na start a vyhledejte “Microsoft Store”, viz. obrázek výše a otevřete ho.

1.2. Aktivujte hru

V horním pravém rohu (pokud jste přihlášení), tak uvidíte tři tečky. Klikněte na ně a otevře se roletka, kde vyberete uplatnit kód.

Aktivovanou hru najdete zde

Klikněte na moje knihovna a hra bude zde. Pokud potřebujete pomoct, tak napište na info@tbgames.cz nebo do chatu v dolním pravém rohu. Je potřeba si připravit číslo objednávky a rádi Vám pomůžeme.

1.2.1 Registrujte se

Registraci provedete kliknutím v horním pravém rohu na siluetu s “+”.

1.2.2 Vytvořte účet

Klikněte na červeně vyznačené vytvořit účet

1.2.3 Vyplňte údaje

Vyplňte registrační údaje a přihlaste se. To je vše.

S aktivací Vám pomůžeme

Stále nevíte jak na to? Bojíte se, že to nezvládnete? Nebojte se, napište nám s číslem objednávky dole vpravo do podpory případně na náš email info@tbgames.cz. Navedeme Vás a pomůžeme. Pokud na podpoře neodpovídáme, tak toho máme hodně. Poté kdyžtak pošlete email a jakmile budeme k dispozici, tak vás požádáme, abyste přešli k nám do chatu podpory, kde aktivaci vyřešíme společně.