Train Simulator 2020

Hra ještě nebyla žádným hráčem ohodnocena. Buď první!
Po zakoupení obdržíte do 5 dnů náš dotazník na to, jak jste spokojení s hrou a naším obchodem. Pokud dotazník vyplníte, tak obdržíte slevový kód na další nákup

Skladem - do pár minut hraješ!
Klíč ti dorazí na email. Hru aktivuješ na STEAMu.Co nabízí PC hra Train Simulator 2020?

Nový díl úspěšné herní série Train Simulator tentokrát s ročníkem 2020. Ovládejte ikonické vlaky DB BR 440 nebo BR 442, které převážejí pasažéry přes údolí Danube. Nechybí ani vlaky dálkové, které projíždějí z jihu na sever a naopak. S novým dílem přichází i nová grafika. Uvidíte vylepšené stíny, nasvícení jednotlivých scén a tímto se tak stává hra opravdu velmi realistickou. Můžete si vybudovat i svůj vlastní svět s Train Simulator Editorem.

  • Datum vydání: 19. září 2019

Hra Train Simulator 2020 není v CZ jazyce? Možná existuje amatérský překlad. Podívejte se zde. Nicméně podporu k instalaci amatérské CZ neumožňujeme a je tedy jen na Vás, jestli ji zvládnete nainstalovat do PC hry Train Simulator 2020.

Elektronická distribuce hry Train Simulator 2020 je tou nejjednodušší cestou, jak hru získat a to i o víkendu. U sběratelských edicí chápeme existenci krabičky. Výhodou je nižší cena a u nás zároveň rychlejší reklamace, okamžité doručení, podpora i o víkendu. Pokud po zakoupení hru ohodnotíte (do 5 dnů dorazí dotazník), tak obdržíte slevový kód na další nákup.

Popis hry Train Simulator 2020

Katalogové číslo: TRAINSIMULATOR20 Kategorie: , Vydavatel:

Další informace

Jazyk

Platforma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Train Simulator 2020”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné hry ke hře Train Simulator 2020