Warcraft 3: Reforged

Warcraft 3: Reforged nebo-li Refunded?

Blizzard přichystal remaster hry Warcraft 3. Z Blizzconu to vypadalo, že se bude jednat o opravdovou pecku a na místo toho hráči obdrželi téměř totožnou hru, jako je Warcraft 3 v původní podobě jen s tím, že za hru chtěli opět plnou cenu.

No ani se nedivíme, že společnosti Blizzard to nechali hráči pěkně sežrat. Už poté, co počet diváků, kteří hrají World of Warcraft klesá a po fiasku s Fallout 76, který má velmi nízké hodnocení na Metacritic, tak to vypadalo, že se Blizzard vzpamatoval.

Nicméně nestalo se tak a Warcraft 3: Reforged má snad nejnižší možné skóre. Hráči mu udělili 0.5 bodů z 10 a požadují refundy. I Fallout 76 měl alespoň 3 body z 10.

Spousta hráčů se k tomu vyjádřilo a jedná se tedy o nejhorší remaster, který kdy byl vytvořen. Podle některých dokonce Blizzard zablokoval starou verzi Warcraft 3 s tím, aby si nainstaloval novou.

Hra je tedy velmi špatná a ani samotní vývojáři se k tomu moc nemají. Vývojáři totiž ani nechtějí tyto chyby opravovat a podle nich jsou ve hře některé chyby záměrně. Cutscény, které měly být krásné, jsou naprosto otřesné.

No. Vypadá to, že Blizzard už není zárukou kvality a tímhle počinem to potvrdili. Bohužel…